Hakkımızda

ARTI Elektrostatik Toz Boya, 2008 yılı  başlarında Beşevler Küçük sanayi sitesi 76 blokta 300 m2 kapalı alanda ilk hatlarını kurarak Elektrostatik Toz Boya fason üretim faaliyetlerini gerçekleştirmeye başlamıştır.

2012 yılı başlarında NOSAB Ihlamur caddesi No.20/B no’lu adresinde 1000 m2 kapalı alanda Otomotiv ve Otomotiv dışı parçaların (Mobilya, büro ekipmanları, süspansiyon metal grupları, elektronik parça grupları, havalandırma ünite grupları vs.), Elektrostatik Toz Boya faaliyetleri konusunda çok çeşitli gereksinimlerini karşılayan ARTI Toz Boya halen üretimini Nilüfer OSB ki tesislerinde üretim faaliyetlerini gerçekleştirmeye başlamıştır.

Bu faaliyetlerini gerçekleştirmek ve müşteri beklentilerinin en iyi şekilde karşılamak için oluşturduğu Kalite Sistem Yönetimi ile Kalite Belgelendirme sürecine başvurarak 2012 yılı içinde ISO 9001:2008 Kalite Yönetim belgesini almaya hak kazanmıştır.

2017 yılı başlarında müşteri beklentilerinin artması ve sektörde görülen ihtiyaç ile beraber mevcut üretim prosesleri içerisine ilave olarak Lazer kesim, Abkant form verme, Kaynaklı parça üretimi ve boru bükme üretim hatlarını kurma kararı alınmıştır.

Bununla beraber ilk kaynak hatları kurularak geçici fabrikamızda üretim faaliyetlerine başlanmıştır.

2018 yılı ilk çeyreğinde üretim sahası değişikliği yaparak Minareli Çavuş OSB. Mah. No.113 sokak No:6 adresine taşınmıştır.

2018 Nisan ayında mevcut üretim sahası taşıması ile birlikte 3000 m2 si kapalı ve 500 m2 açık alanda müşterilerine daha hızlı, kaliteli ve zamanında teslimat gerçekleştirebilmek için yeni adresine taşınarak üretim faaliyetine yürütmektedir.

Bünyesine katmış olduğu Lazer kesim, Abkant form verme, Kaynaklı parça üretimi ve Boru bükme operasyonları ile birlikte firma unvanı Artı Lazer Metal Toz Boya Limited Şirketi olarak değişiklik yapılmıştır.

2018 yılı Mayıs ayında halen mevcut olan ISO 9001:2008 kalite belgesinin kapsamı firma adres değişikliği, firma unvan değişikliği ile birlikte üretim hatlarına dahil edilen diğer proseslerinde kapsayacak şekilde Kalite Belgelendirme yenilemesi kararı alınmıştır.

2018 yılı Mayıs ayında ISO 9001:2015 Kalite belgelendirme çalışmalarına başlanılmış olup başvurumuz gerçekleştirilmiştir.

Comments are closed.